Sklep z artykułami dla psów

Już od kilku lat prowadzę swój własny sklep zoologiczny. Nie da się ukryć, że bardzo lubię to zajęcia. Zwierzęta nie są roszczeniowe, a i ich właściciele zazwyczaj są fajniejszymi klientami. Akurat taką zależność zauważyłem, ponieważ kiedyś pracowałem jako sprzedawca w sklepie z małym AGD i tam niestety klienci nie byli zbyt mili. W każdym razie interes się kręci, chociaż czasami jest problem z dobrej jakości towarem, ponieważ mnóstwo rzeczy jest aktualnie sprowadzanych z Chin. 

Akcesoria dla dużych i małych psów

hurtownia akcesoriów dla psówWiększość artykułów sprowadzanych z Chin dotyczy akcesoriów dla psów. Hurtownie sprowadzają rzeczy, które są tanie, ale już niekoniecznie dobrej jakości. Na szczęście w mojej okolicy znajduje się hurtownia akcesoriów dla psów, która ma wyroby naszych polskich producentów. Wszystko jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, a nie po taniości z plastiku drugiej czy trzeciej kategorii. Co za tym idzie ceny są troszkę wyższe niż artykułów sprowadzanych z zagranicy, ale jednak dla mnie najważniejsze jest zdrowie zwierząt. Zresztą co z tego, że właściciel kupi coś taniej jak niedługo znów będzie musiał kupić to samo? Może wtedy pójdzie po rozum do głowy i kupi akcesoria dobrej jakości, które chociaż droższe to na pewno na dłużej wystarczą. Hurtownia akcesoriów dla psów z którą współpracuje ma też fajne oferty rabatowe, które oczywiście wykorzystuje również w swoim sklepie. Wiadomo, że towar zakupuje po cenie hurtowej i sprzedaje z marżą, ale za coś muszę utrzymać sklep. Dlatego wszelkiego rodzaju rabaty, które później oferuje swoim klientom są mi na rękę. Dzięki temu zwierzęta są zadowolone i ich właściciele również. Hurtownia ma bardzo duży wybór różnego rodzaju akcesoriów, dzięki czemu również w moim sklepie ludzie mogą wybierać to co najlepiej im pasuje. Moi klienci wiedzą, że najważniejsze jest dla mnie ich zadowolenie oraz ich pupili, więc chętnie do mnie przychodzą i jeszcze polecają mój sklep swoim znajomym. Dla mnie super bo mój biznes kwitnie i nie muszę się martwić, że będę musiał go zamknąć z powodu braku klientów. 

Fajnie, że są jeszcze hurtownie, które nie patrzą tylko na swój zysk, ale również na jakość materiałów. W obecnych czasach kiedy zalewa nas rynek chiński, warto zwrócić na to uwagę. Nie mówię, że wszystko co chińskie jest złe. Sam również czasami coś zamawiam z Chin, ale dla niektórych hurtowników nie liczy się nic innego oprócz niskiej ceny, a przecież tak nie może być. Zawsze warto spojrzeć jeszcze na jakość tego co zamawiamy, a nie tylko na cenę.