Rekomendowany i aromatyczny susz konopny

Aromaterapia jest prostą formą poprawy zdrowia oraz nastroju. W ten sposób wiele substancji przedostaje się do naszego organizmu i intensywnie oddziałuje na wiele procesów związanych z właściwym stanem zdrowia. Do aromaterapii wykorzystywany jest również susz konopny pochodzący z kwiatostanów konopi siewnych suszony w odpowiednich warunkach i pochodzący z ekologicznych upraw. Istnieje wiele sposobów przeprowadzania aromaterapii, ale w przypadku suszu konopnego stosowane są waporyzatory, w których odbywa się stopniowe palenie produktu.

Legalny susz z konopi

aromatyczny susz konopnyInhalatory umożliwiają przedostanie się wszystkich substancji aktywnych zawartych w konopiach bezpośrednio do organizmu drogami oddechowymi. Rekomendowany aromatyczny susz konopny umieszczony w waporyzatorze pozwala na uwolnienie się aktywnego kannabidiolu, który intensywnie oddziałuje na receptory kannabinoidowe znajdujące się w organizmie i tym samym wspomaga wiele procesów regulujących pracę narządów i układów. Susz konopny ma wszechstronne działanie ze względu na bogate składniki aktywne w postaci związków kannabinoidowy, flawonoidów, steroli i nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin i minerałów. Susz nie jest poddawany żadnym procesom chemicznym, nie jest sztucznie aromatyzowany, a jego smak i zapach określają związki zawarte w konopiach oraz ich odmiany. Nuty smakowe są indywidualne i charakterystyczne dla różnych odmian konopi. CBD w postaci suszu nie wywołuje odurzenia organizmu i nie wpływa na świadomość. Ma jedynie działanie terapeutyczne. Jest w 100% procentach naturalnym produktem, otrzymywanym z legalnych upraw konopi siewnych na ekologicznych terenach i pozyskiwanych tylko i wyłącznie w procesie suszenia kwiatostanów. Przechodzi wszelkie badania laboratoryjne i posiada certyfikaty potwierdzające pochodzenie i skład chemiczny. Susz konopny stosowany jest w przypadku wielu chorób o podłożu autoimmunologicznym, neurologicznych, a także w przypadku stanów zapalnych i bólowych.

Stosowany jest również w połączeniu z innymi substancjami, zwłaszcza przy chorobach nowotworowych, łagodzi bowiem skutki uboczne chemioterapii, a także redukuje powstawanie komórek rakowych i ich migrację. Pomaga także w leczeniu osób chorych na stwardnienie rozsiane, a także borykających się z różnego rodzaju bólem i spastycznością. Wpływa również na zdrowie psychiczne i stanowi terapię przy chorobach o podłożu depresyjnym, stanach lękowych i bezsenności. Niweluje migreny i inne choroby o podłożu neurologicznym i intensywnie oddziałuje na ośrodkowy układ nerwowy.