Producent przyczepek rowerowych Qeridoo

Wiele rodziców stara się wybrać odpowiedni model wózka kierując się swoimi upodobaniami, a także funkcjonalnością. Wygoda dziecka i bezpieczeństwo są również ważnym czynnikiem decydującym o wyborze. Przed trudnym wyborem stają rodzice, którzy czynnie uprawiają sport i są bardzo aktywni fizycznie. Zwykłe wózki dziecięce nie nadają się do użytkowania po wszystkich rodzajach terenu, przeznaczone są do miejskich dróg i chodników asfaltowych.

Niemieckie marki produkujące akcesoria rowerowe

przyczepka rowerowa qeridooOsoby czynnie uprawiające jogging lub spacerujące w terenach górzystych poszukuję sprzętu dla dzieci wykazującego się dużą odpornością na uszkodzenia, stabilnością a także bezpieczeństwem. Dlatego producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, stworzyli specjalnego rodzaju wózki i przyczepki, mające wielofunkcyjne zastosowanie. Marki takie jak Qeridoo produkują sprzęt będący połączeniem tradycyjnego wózka i przyczepki rowerowej. Wysokiej jakości przyczepka rowerowa Qeridoo, to sprzęt bardzo funkcjonalny, który znajduje zastosowanie podczas uprawiania wspólnie z dzieckiem wielu sportów. Przyczepki rowerowe spełniają wysokie wymagania i radzą sobie we wszystkich możliwych przestrzeniach i najbardziej wymagających podłożach. Posiadają aluminiową konstrukcję, lekką i niezwykle stabilną, wyróżniającą się zwrotnością i lekkością  w wprowadzeniu. Kabina uszyta jest z odpornych na uszkodzenia, a także warunki atmosferyczne materiałów oddychających, w którym dziecko będzie mogło wygodnie spędzić nawet kilka godzin. Specjalna wentylacja umożliwia dobry przepływ i cyrkulację powietrza oraz zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz. Wodoodporne tkaniny sprawdzają się także podczas kapryśnej pogody, izolują dziecko od wiatru i niesprzyjających warunków atmosferycznych. Latam chronią przed nadmiernym promieniowaniem UV, dzięki tkaninie pochłaniającej promienie słoneczne. Wewnątrz znajduje się wygodne siedzisko, wyposażone w dodatkowe podłokietniki i zagłówki oraz pasy, z możliwością przepięcia i dopasowania do wieku dziecka. Modele przeznaczone są dla jednego lub dwójki dzieci. Największy nacisk firma kładzie na bezpieczeństwo dzieci podczas jazdy dostosowując aerodynamikę i odpowiednią konstrukcję do szybkiej jazdy w każdym terenie. Stabilna pozycja, a także brak możliwości przewrócenia oraz zastosowanie dodatkowego osprzętu w formie hamulca i oświetlenia daje stuprocentową pewność i bezpieczeństwo dziecku na drodze.

Dodatkowo modele wyposażone są w pasy funkcyjne umożliwiające przypięcie dziecka i zabezpieczenie przed ewentualnym wypadnięciem. Wózki nadają się do szybkiego przekształcania z wersji rowerowej do joggingowej lub spacerowej. Na rynku jest wiele modeli w różnych wersjach kolorystycznych, różniących się ceną. W wyposażeniem wielu modeli znajduje się również dodatkowy system z płozami, umożliwiający wykorzystanie wózka podczas biegów narciarskich. Wielofunkcyjne wózki znanego producenta Qeridoo cieszę się bardzo dobrą opinią wśród  zadowolonych użytkowników.