Potrzebowałam kupić aparat słuchowy

Mam już swoje lata. Ostatnio zorientowałam się, że coraz gorzej słyszę. Coraz głośniej podkręcałam głośnik w telewizorze i radiu, a rozmowy telefoniczne ze znajomymi i rodziną sprawiały mi bardzo duży kłopot. Wybrałam się do laryngologa, który mnie zbadał i powiedział, że zmiany w moim słuchu spowodowane są starczą głuchotą i nie pozostaje mi nic innego jak kupno odpowiedniego aparatu słuchowego. Dostałam receptę, a lekarza powiedział żebym wybrała się z nią do sklepu medycznego, gdzie dobiorą dla mnie odpowiedni sprzęt.

Zdecydowałam się na aparat zauszny

niedrogie aparaty słuchowe zausznePoszłam z receptą do polecanego przez niego sklepu medycznego. Obawiałam się, że takie aparaty słuchowe będą bardzo drogie i nie byłam pewna, czy będzie mnie na taki stać. Miła sprzedawczyni uspokoiła mnie jednak i powiedziała, że wybierze dla mnie niedrogie aparaty słuchowe zauszne. Pokazała mi kilka dostępnych modeli, które mogłam sobie przymierzyć. Szybko zdecydowałam się na jeden z nich. Był on bardzo wygodny i praktyczny w użyciu. Aparat słuchowy doradzony mi przez sprzedawczynię był lekki i bardzo dobrze przylegał do skóry za uchem. Sprzedawczyni pokazała mi jak go odpowiednio ustawiać. Był on bardzo prosty w obsłudze. Był w bardzo przystępnej, niskiej cenie, a przy tym był bardzo dobrej jakości. Już po kilku dniach odczułam komfort jego użytkowania. Kupując go otrzymałam eleganckie pudełeczko na jego przechowywanie oraz specjalistyczny osuszacz do którego wkładało się aparat na noc. Chronił on aparat słuchowy przed wilgocią i woskowiną zbierającą się w uszach. Nie osuszanie aparatu często powoduje mikrouszkodzenia słuchawki, co w rezultacie powoduje, że aparat łatwo się psuje i częściej potrzebuje napraw. Aparaty zauszne są bardzo wygodne i praktyczne. Są prawie niewidoczne za uchem. Kolejną ich zaletą jest fakt, że działają one na bardzo dużych częstotliwościach. Odpowiednią przekazują zarówno wysokie jak i niskie dźwięki, bez zakłóceń i szumów. Dzięki temu są one bardzo komfortowe w użytkowaniu.

Byłam bardzo zadowolona z mojego aparatu słuchowego, tym bardziej że udało mi się go dostać w naprawdę niskiej, przystępnej cenie. Jego użytkowanie nie sprawiało bólu uszów. Wkładka wewnątrzuszna była wykonana z hipoalergicznego materiału, który nie powodował podrażnień ani swędzenia. Baterie służące do zasilania aparatu były bardzo trwałe i wytrzymałe, wystarczały na długi czas i nie trzeba było ich zbyt często wymieniać. Cieszę się, że zdecydowałam się na taki komfortowy zauszny aparat słuchowy. Dzięki niemu jest mi dużo wygodniej.