Mój biznes – ręcznie robione bransoletki

Jako dziecko miała pełen zestaw do robienia kolorowych plastikowych bransoletek. Były to różowe sznurki, na które można było nawlekać typowe dziecięce ozdoby. Później przyszedł czas na bransoletki z filofunu, jednak dla mnie najlepsza była biżuteria robiona ręcznie z dodatkowymi elementami. Będąc już dorosłą osobą postanowiłam otworzyć sklep, w którym będę sprzedawała autorskie bransoletki.

Moda na bransoletki nie przemija

najlepszy zestaw do robienia bransoletekW celu przypomnienia sobie, jak poprawnie robiło się ozdoby na ręce postanowiłam kupić profesjonalny i najlepszy zestaw do robienia bransoletek. Nie chciałam żeby moje wyroby bardziej przypominały próby nastolatki w robieniu interesów, tylko żeby były to piękne i profesjonalnie wykonane ozdoby, które mogłyby nosić dorosłe i dojrzałe panie. Oprócz profesjonalnego zestawu sznurków i ozdób zafundowałam sobie szkolenie przez internet. Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozpocząć swoją przygodę z autorskimi ozdobami. Początkowo wykonywałam bransoletki z imionami i dodatkowymi kolorowymi perełkami. Później zaczęłam dokładać do bransoletek przepiękne zawieszki i dzięki temu moje dzieła były kupowane jako prezent dla na urodziny, imieniny lub narodziny dziecka. Zakupiony przeze mnie zestaw miał do wyboru mnóstwo elementów, ale i tak stale dokupywałam dodatkowych koralików i bursztynów. Zazwyczaj nawlekałam wszystko na gumkę, ale niekiedy klienci życzyli sobie wyjątkowe bransoletki zawiązywane na rękę. W ten sposób łatwiej dopasować ozdobę do szerokości ręki i z czasem wiązane bransoletki stały się głównym towarem eksportowym. Dla dzieci również wykonuję ozdobne łańcuszki, najczęściej z dodatkowymi elementami z ulubionych bajek o wróżkach i lalkach. Później zaistniałam w social mediach i mój biznes zdobył niebywały sukces. Cały organizer miał wydzielone zagłębienia, dzięki którym mogłam uporządkować swoje koraliki w odpowiednich miejscach. Organizer sam w sobie jest lekki i poręczny dzięki zamontowanej rączce przy uchwycie. Nie spodziewałam się, że dzięki zakupowi zestawu dla początkujących odkryję w sobie pasję, która przyniesie mi wymierne korzyści i dużo zabawy.

Najważniejsze w życiu to znaleźć dziedzinę, w której można zostać mistrzem. Wtedy można spełniać się zawodowo nawet jeżeli nie ma się wymarzonej pracy. Dodatkowa pasja pomaga mi w ucieczce od codzienności i obowiązków matki i żony. Dzięki dodatkowemu zajęciu mogę dawać radość ludziom, których nawet nie znam, a to wszystko dzięki podjętej decyzji o zakupie zestawu do robienia gustownych bransoletek.