Kto skręci kuchnię z Ikei?

Całkiem niedawno zakupiliśmy z mężem mieszkanie na rynku pierwotnym. W związku z tym, że było to mieszkanie w stanie deweloperskim musieliśmy o wszystkie meble i wyposażenie wnętrza zadbać sami. Część mebli przewieźliśmy ze starego mieszkania i tylko wstawiliśmy, ale nie wszystko. Kuchnia była jednym z pomieszczeń, które zdecydowaliśmy się umeblować od początku w naszym nowym mieszkaniu. Zakupiliśmy meble w Ikea, ponieważ jest to tani, a zarazem profesjonalny sklep meblowy, gdzie można dostać wszystko, co potrzebne do domu.

Kto w Poznaniu zmontuje meble z Ikei?

porfesjonalny montaż kuchni Ikea poznańBędąc w Ikei obejrzeliśmy wiele różnych gotowych projektów kuchni oraz pojedyncze meble. Zdecydowaliśmy się zakupić gotowy komplet, ponieważ udało nam się znaleźć bardzo ładny komplet pasujący do kuchni o takich wymiarach jak nasze. Meble kuchenne były w bardzo dobrej cenie i spełniany nasze oczekiwania. Jednakże, nie byliśmy z mężem w stanie sami skręcić i zamontować tych mebli w naszym mieszkaniu. Było to dla nas zbyt skomplikowane. Postanowiliśmy znaleźć fachowca, który się tym zajmie. Zależało nam na kimś kompetentnym, skrupulatnym i dokładnym. Poszukiwania fachowca rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: porfesjonalny montaż kuchni Ikea poznań, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć kogoś odpowiedniego. Natrafiliśmy na ogłoszenie człowieka, który oferował skręcanie i profesjonalny montaż mebli ze sklepu Ikea według gotowych projektów lub indywidualnych potrzeb użytkowników. Ten fachowiec miał wieloletnie doświadczenie na rynku i bardzo pozytywne opinie internautów. Zachęceni tymi pozytywnymi komentarzami zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i zapytaliśmy o cenę montażu kuchni z Ikei. Była dość przystępna, konkurencyjna w porównaniu z innymi na rynku, dlatego zdecydowaliśmy się go zatrudnić. Dużą zaletą było to, że fachowiec ten miał bardzo szybkie terminy i już kilka dni później rozpoczął montaż kuchni z Ikei w naszym mieszkanie. Muszę przyznać, że to był bardzo dobry wybór.

Byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Pracował on sprawnie i szybko, a przede wszystkim dokładnie. Bez problemu montował on kolejne meble kuchenne z tego sklepu. Dowiedzieliśmy się od niego, że montaż mebli kuchennych z Ikei wymaga tylko zapamiętania i nauczenia się pewnych schematów, ponieważ większość mebli jest robiona z bardzo podobnych lub nawet identycznych elementów. W gruncie rzeczy, kiedy załapie się te schematy montaż kuchni z Ikea jest banalnie prosty i nawet laik może sobie z tym poradzić.