Ile kosztują rowery Romet?

Posiadanie dobrego roweru górskiego to wielki atut. Nadaje się on zarówno do jazdy po ciężkim terenie, jak i miejskich przestrzeniach. Jest wielofunkcyjny i uniwersalny. To zwiększa jego atrakcyjność i czyni rowery górskie absolutnie najpopularniejszym modelem jednośladów. Warto się przyjrzeć polskiemu producentowi rowerów górskich, jakim jest firma z tradycjami, czyli Romet.

Dobre rowery górskie od Rometu

rower górski rometKażdy, kto lubi rowery górskie, zapewne znajdzie wśród sprzętów Rometu – coś dla siebie. Rowery tej firmy odznaczają się solidnością wykonania i naprawdę unikalnym designem, którego próżno szukać u zagranicznych producentów. Rower górski Romet to bogactwo najnowszych technologii i ciekawych rozwiązań. Firma produkuje ramy rowerowe w technologii hydroformingu, co pozwala na uzyskanie jeszcze mniejszej masy oraz ma wpływ na optymalną sztywność ramy. To oczywiście ma wielkie znaczenie przy uzyskiwaniu lepszych prędkości. Rowery górskie Romet są wyposażone w najlepszej jakości hamulce tarczowe, które zatrzymają rower nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych i atmosferycznych. Generalnie rzecz biorąc, hamulce tarczowe znacznie przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa kierującego jednośladem. Rowery górskie od Rometu posiadają też najwyższej jakości amortyzator przedni, który jest dostarczany przez jednego z ich najpopularniejszych dostawców. Ten amortyzator tłumi nie tylko drgania z jazdy po kamieniach, czy popękanych chodnikach i krawężnikach. Doskonale nadaje się przede wszystkim do jazdy terenowej, gdzie zachowuje idealną proporcję pomiędzy miękkością i stabilnością. Rower górski to jeszcze kilka ważnych kwestii. Wymienić tu należy siodło. Jest ono wykonane ze specjalnych materiałów, które uniemożliwiają absorbowanie wody i dopasowują się do kształtu naszego ciała. Komfortowe siodło to bardzo ważna kwestia, szczególnie podczas długich, górskich wypraw, podczas których ciężkie podjazdy dają nam we znaki w każdym mięśniu. Jednak jeżeli jesteśmy już przy podjazdach, to warto wspomnieć, że rowery górskie od Rometu są wyposażone w nawet 32 – biegowe modele. Koszt rowerów Rometu jest bardzo zróżnicowany, ale znajdziemy tam rowery górskie za niewiele ponad tysiąc złotych, jak i te z najwyższej półki.

Wybór optymalnego dla nas modelu roweru Romet, nie powinien być długi. Oferta rowerów górskich tego producenta to produkty flagowe oraz świetne, uzupełniające ofertę, modele. Każdy, kto kiedyś posiadał rower Romet, doskonale pamięta, że były praktycznie nie do zdarcia. Nie inaczej jest w przypadku najnowszych modeli rowerów górskich tego polskiego producenta.