Dekorowanie hotelu na zamówienie

Po studiach przez jakiś czas próbowałam znaleźć pracę na etat, ale niestety żadne ze stanowisk, na które trafiłam mi nie odpowiadało. Martwiłam się, ze coś jest ze mną nie tak, przecież pracowałam w naprawdę niezłych firmach na całkiem ciekawych stanowiskach, szczególnie dla kogoś, kto  praktycznie nie ma żadnego doświadczenia zawodowego, a jedynie może się pochwalić ukończeniem bardzo prestiżowych studiów. Każde z tych stanowisk dawało mi szansę na wielką karierę, ja jednak nie chciałam i nie umiałam z szansy tej skorzystać.

Szeroki wybór dekoracji hotelowych

dekoracje hoteloweNie miałam wyjścia – musiałam wymyślić własny biznes. Nie wiedziałam jednak, czym mogłabym się zająć. Było wiele rzeczy, które mnie interesowały, niestety na niewielu z nich można było zarobić pieniądze. Jednym z moich największych zainteresowań była twórczość plastyczna bardzo szeroko pojęta. Od zawsze miałam smykałkę do wszelkiego rodzaju robót ręcznych i myślałam nad takim biznesem, który pozwoliłby mi to wykorzystać. Musiałam znaleźć jakąś niszę. Już wkrótce wpadłam na świetny pomysł, a przynajmniej tak mi się zdawało. Pomyślałam, że zajmę się przygotowywaniem na zamówienie dla hoteli różnych okazjonalnych dekoracji. Najpierw tylko musiałam zacząć budować moje portfolio. Miałam znajomą, która pracowała w bardzo prestiżowym hotelu i zaproponowałam jej wykonanie takich dekoracji w zamian za możliwość wykonania zdjęć i wrzucenia efektów mojej pracy do portfolio. Ten układ przeszedł i już niedługo miałam co pokazać moim kolejnym klientom. A w moim pierwszym hotelu moje dekoracje hotelowe spodobały się tak bardzo, że zgłosili się do mnie z kolejnymi zamówieniami. Wieści bardzo szybko się rozeszły i już wkrótce miałam bardzo wiele zamówień z najbardziej prestiżowych hoteli w naszym mieście. Byłam bardzo szczęśliwa, ponieważ moja praca bardzo mi się podobała, a przy tym zarabiałam na niej naprawdę bardzo dobre pieniądze. Czegóż można chcieć więcej od życia? Mnie w każdym razie to całkowicie wystarczało do szczęścia, bardzo lubiłam tworzyć dekoracje do hoteli.

Im bardziej prestiżowy hotel, tym większa jest w nim dbałość o jak najbardziej luksusowe szczegóły. Albo i na odwrót – im większa jest dbałość o szczegóły w danym hotelu, tym bardziej jest on luksusowy. W każdym razie chodzi o to, że najlepsze hotele sporo pieniędzy inwestują w jak najwyższej jakości dekoracje hotelowe. Zawsze stoją tam na przykład świeżutkie kwiaty. Poza tym dekoracje zmieniane są w zależności od okoliczności, klienci muszą widzieć, ze bardzo o hotel się dba.