Damski rower Romet

Wiele osób ma problem z wyborem najlepszego dla siebie roweru, ponieważ jest ich bardzo duży wybór. Nie każdy wie do czego jest przeznaczony dany model roweru i kupuje ten, który mu się najbardziej podoba wizualnie. To duży błąd, ponieważ rowery mają różne modele po to, aby można je było maksymalnie wykorzystywać w konkretnych warunkach. No bo po co komuś, kto chce jeździć po górskich ścieżkach i leśnych szlakach, bagażnik, czy komplet lampek.

Wyposażenie roweru z serii Gazela

romet gazelaRowery dostępne w sprzedaży poza podziałem na modele, różnią się także płcią dla jakiej są przeznaczone. Różnice pomiędzy męskimi, a damskimi rowerami nie są wielkie, ale znacząco wpływają na komfort jazdy. Na rynku znajdziemy kilka firm produkujących dobrej jakości rowery i jedną z nich jest Romet. Jest to znana i rozpoznawalna makra w całym kraju, którą kojarzy każdy Polak. Rowery polskiej firmy dorównują jakością modelom sprowadzanym z zagranicy, dlatego są często wybierane przez klientów. Rower Romet Gazela jest jednym z damskich modeli, który posiada doskonałe wyposażenie. Kobiety lubią mieć praktyczne rowery, które pozwalają im zabrać ze sobą niezbędne rzeczy, zaparkować w dowolnym miejscu, czy jeździć po mokrej nawierzchni bez obawy o zachlapanie. Rower Gazela jest stworzony dla kobiet, które cenią wygodę i wysoką jakość. Znajdziemy w nim aluminiowe błotniki nad przednim i tylnym kołem, które dzięki odpowiedniemu profilowi niwelują jakiekolwiek chlapanie wodą, czy błotem w trakcie jazdy po mokrej powierzchni. Posiada kompletne oświetlenie, łącznie z odblaskowymi elementami na ramie i szprychach. Wspornik kierownicy i siodełka umożliwia dowolną regulację w celu dostosowania roweru do wzrostu osoby prowadzącej. Rower Gazela oferuje aż dwadzieścia siedem przełożeń obsługiwanych dobrym jakościowo koreańskim osprzętem oraz klasyczne hamulce typu V-brake, które są niesamowicie proste w serwisie. Cały rower waży niewiele ponad siedemnaście kilogramów, a więc całkiem niewiele jak na taki model.

Dobry jakościowo rower jest gwarancją udanej i komfortowej jazdy, dlatego przy wyborze roweru najlepiej się kierować jakością. Czasem na wyprzedażach posezonowych można znaleźć doskonały rower firmy Romet, którego cena będzie znacznie obniżona. Sprzęt tej firmy jest dostępny w przystępnych cenach, dlatego też jest tak często wybierany. Rower Gazela może być wykorzystywany w terenie miejskim, górskich, czy na długich trasach, gdyż jego osprzęt jest uniwersalny i można go dopasować do pokonywanej trasy.