Czy warto inwestować w bezawaryjny napęd?

Większość współczesnych zakładów firmowych mieści się na zamkniętym terenie. Wynika to, z jednej strony, z potrzeby zagwarantowania bezpieczeństwa zarówno pracownikom, jak i klientom, z drugiej natomiast, z konieczności budowania pozytywnego, kojarzonego z pełnym profesjonalizmem wizerunku danej marki. Jeśli zatem odgradzamy siedzibę firmy, powinniśmy zadbać również o odpowiednią bramę wjazdową, przez którą każdego dnia będzie nas odwiedzała cała masa klientów. Wybór odpowiedniej bramy może stanowić bardzo ważną zagrywkę marketingową.

Zastosowanie bezawaryjnego napędu do bramy

bezawaryjne napędy do bramNa wizerunek marki w oczach klienta ma wpływ dosłownie wszystko, dlatego warto dbać nawet o takie szczegóły jak brama wjazdowa. Odwiedzając siedzibę firmy, z pewnością każdy klient zauważyłby niezbyt sprawnie działającą bramę wjazdową, co wywołałoby w nim pierwsze negatywne wrażenie, zanim jeszcze spotkałby się z przedstawicielem firmy. Jeśli chcemy tego uniknąć, powinniśmy zadbać o bezawaryjne napędy do bram, które zagwarantują nam sukces. Marketing bardzo często działa podprogowo, dlatego warto stosować tego typu zabiegi, które w podświadomy sposób zadziałają na klienta. Sprawnie działająca brama jest tego idealnym przykładem. Jeśli nie działa ona dobrze, wywołuje negatywne reakcje, jeśli natomiast otwiera się bez zatrzymywania, płynnie, nie wywołuje żadnej reakcji. Klient nie myśli wówczas niczego o bramie, ale nie myśli też niczego złego. Na jego nastrój możemy działać także poprzez wybór samej bramy. Możemy zamontować jedno-, dwuskrzydłową lub przesuwną. Każda jest dobry rozwiązaniem, o ile tylko zapewnimy jej właściwy napęd. Reszta natomiast pozostaje sprawą gustu, chociaż wiele może przemawiać za tym, żeby wybrać bramę dwuskrzydłową. Rzecz w tym, że robi ona największe wrażenie. Jeśli zatem zależy nam na zaimponowaniu klientowi na starcie, zainwestujmy w tego rodzaju rozwiązanie. Jeśli natomiast wystarczy nam zachowanie neutralnego wrażenia, możemy zainstalować bramę przesuwną lub jednoskrzydłową.

Jakkolwiek wybór rodzaju bramy pozostaje bardzo często sprawą gustu, to jednak o bezawaryjny napęd powinien zadbać już każdy. Nie wystarczy bowiem efektowna brama, jeżeli klient będzie musiał tracić czas na czekanie, aż ktoś samodzielnie otworzy jej skrzydło w razie awarii. Warto zatem zainwestować w najwyższej jakości sprzęt służący do napędu bramy. Dobry silnik może czasem przekroczyć ceną samą bramę, warto jednak poświęcić parę groszy więcej, żeby mieć pewność, że mechanizm nigdy nas nie zawiedzie.