Atrakcyjny i bezpieczny rejs rodzinny

Nasze rodzinne przygotowania do wakacji rozpoczynamy już wczesną zimą od zaplanowania miejsca oraz czasu naszego pobytu. Tak było i w tym roku. Usiedliśmy z mężem przy stole w kuchni i prowadziliśmy dyskusję, gdzie jedziemy w tym roku. Rozmowa była dość długa i intensywna, ale jak zawsze udało nam się znaleźć wspólny język oraz ustalić plan działania.

Bezpieczny rejs rodzinny po greckich wyspach

bezpieczne rejsy rodzinneJako, że mamy dwójkę dzieci w wieku wczesnoszkolnym, zwracamy uwagę na to co w danym miejscu znajdziemy dla dzieci, aby się nie nudziły. Nie ukrywam, że od jakiegoś czasu krążył nam po głowie pomysł, aby znaleźć bezpieczne rejsy rodzinne i wyruszyć w podróż po morzu. Trochę obawialiśmy się takiej formy podróży razem z dziećmi. Jakoś nie wyobrażaliśmy sobie być na morzu przez cały dzień. Postanowiliśmy, że udamy się do biura podróży, aby rozwiać nasze wątpliwości. Na miejscu dowiedzieliśmy się, że rejsy rodzinne są bardzo bezpieczne i dopasowane do dzieci. Podczas bezpiecznego rejsu rodzinnego są na pokładzie animatorki, które zadbają o dzieci oraz ich czas wolny. Do dyspozycji gości jest sala zabaw dla młodszych dzieci oraz kinowa dla starszych. Są różnego rodzaju atrakcje, które umilają czas nie tylko dorosłym, ale i młodszym. Gdy już dowiedzieliśmy się jak wygląda bezpieczny rejs rodzinny, ustaliliśmy, że zaryzykujemy i wybierzemy się w taką podróż z naszymi pociechami. Muszę przyznać, że były to najlepsze wakacje jakie kiedykolwiek spędziłam. Zarówno mąż jak i nasze dzieci podzielają nasze zdanie. Moc atrakcji oraz przygód na pokładzie bezpiecznego rejsu rodzinnego była tak duża, że z ledwością można było znaleźć kilka chwil na nudę. Dzieci bawiły się wyśmienicie, pogoda dopisała i każdy z nas ma masę wspaniałych wspomnień. Większość czasu spędziliśmy na pokładzie. W ciągu dnia rejs odbywał się bezpiecznie między greckimi wyspami a późniejszym popołudniem schodziliśmy na ląd, aby poznać tutejszą kulturę oraz panujące zwyczaje na wyspach. Dzieci są bogatsze o nową wiedzę i bardzo zafascynowała ich kultura grecka. Sam rejs był dla nich ciekawym doświadczeniem. Oboje nie mieli problemu z tym, aby zaadoptować się na pokładzie. Na miejscu był także basen w którym można było skorzystać z kąpieli oraz poszaleć na zjeżdżalniach, które były do dyspozycji.

To był naprawdę bardzo udany wyjazd. W tym roku zdecydowaliśmy się na podróż, która trwała siedem dni. W przyszłym roku planujemy odbyć rejs wokół chorwackich wysp i nie będziemy się oszczędzać. Planujemy podróż na minimum dziesięć dni. Dzieci już nie mogą się doczekać a nam nie pozostało nic innego jak odkładać pieniądze na kolejny urlop.